НОВОРІЧНА СВЯТКОВО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «НОВОРІЧНИЙ MIКС» ВІД УЧНІВ 8 КЛАСУ НІЖИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ШКОЛИ

26-27 грудня 2017 року в приміщенні дитячого зразкового ансамблю бального танцю  «Ритм»  відбулися святкові новорічні заходи для учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи. Традиційно, святкову новорічну програму готували учні 8 класу школи та їх батьки.

Цього року новорічна святково-розважальна програма   мала назву «НОВОРІЧНИЙ MIКС», а її виконавцями стали талановиті учні 8 класу, їх класний керівник Ірина Колодка та найбільш активні члени батьківського комітету класу.

     Усе святкове дійство з початку до кінця було  оформлено у віршованій формі на основі сучасних молодіжних передач з використанням модних логотипів.

Шоу «Голос діти» було представлено сучасними композиціями  у виконанні учнів 8 класу:   три новостворені гурти виконали популярні серед молоді пісні «Таетлед» (гурт «Гриби), «Кружит» (Монатік), хіт «У лісі ой у темному» (у стилі реп), в яких  змалювали найбільш хвилюючі моменти шкільного життя в стінах Ніжинської дитячої хореографічної школи. Популярна передача «Танцюють всі»  складалася з гумористичних майстер-класів талановитих викладачів хореографічної школи Ірини Мірошник та Олександра Пархоменка. Новорічний випуск «ТСН»  розповів про  передсвяткові турботи усіх працівників Ніжинської дитячої хореографічної школи: директора, його заступників, викладачів, вахтерів та прибиральниць.Телевізійний канал «МЕГА» підготував для  всіх глядачів захоплюючу новорічну вікторину та цікаві ігри.

    Учні 0-7 класів Ніжинської дитячої хореографічної школи та вихованці  дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Ритм» із задоволенням  брали участь у новорічній святково-розважальній програмі: шаленими оплесками підтримували  організаторів свята, брали активну участь у конкурсах та вікторині. Кульмінація свята – подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, заздалегідь придбані дирекцією  та батьківським комітетом навчального закладу. Новорічне святкування вдалося!!! Його останнім акордом стали віршовані привітання-побажання від учнів 8 класу Ніжинської дитячої хореографічної школи та пісня «Новорічна ніч» у виконанні  талановитої мами Світлани Лук’янець.

З Новим роком! Хай  благословенним  буде  рік  прийдешній на добро,  на щастя,  на радість.

 

І.Колодка,

викладач ніжинської ДХШ,

класний керівник 8 клас

3-2

DSC_5226-1024x582 

department_admin