Лауреати Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу «Dance. Love.Sing. Life»

    Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Літо – найкраща пора для відпочинку та розваг, час, щоб оздоровитись та набратися нових вражень.

За новими враженнями вихованці середніх груп дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» (керівник і балетмейстер Ірина Мірошник) та дитячого зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України (балетмейстер Ігор Яцина) помандрували аж на базу відпочинку «Гольфстрім» смт. Затока Одеської області. Саме там у період з 09 по 16 червня  вони відпочили, оздоровилися та взяли участь у Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Dance. Love.Sing. Life».

Учні Ніжинської дитячої хореографічної школи в черговий раз стали лауреатами міжнародного конкурсу та прославили рідний Ніжин.

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»  здобув Диплом лауреата І ступеню в номінації «Бальна хореографія. 3 вікова група» (композиція «На палубі», постановка І.Мірошник) та Диплом лауреата  ІІ ступеню в номінації «Бальна хореографія. з вікова група, юніори» (композиція «Мазурка», постановка Т.Проніної).

Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» здобув два Дипломи лауреата ІІ ступеня в  номінації «Народна хореографія» (композиції «Веселі господарочки» та «Поліська жартівлива полька», постановка І. Яцини).

Серед призів обох творчих колективів Ніжинської дитячої хореографічної школи: пам’ятні подарунки, сертифікат на суму 1000 гривень для участі  у хореографічному конкурсі, який відбудеться 21.10.2018 р., та 250 гривень за кращі костюми піратів на святі Нептуна.

Юні  таланти Ніжинської дитячої хореографічної школи отримали море задоволення і від  оздоровлюючого відпочинку, і від активного спілкування з ровесниками з інших творчих колективів різних регіонів України, і від тієї дружньої атмосфери, яка панувала на фестивалі-конкурсі, та ще більше здружилися між собою.

                                                                                      Ірина Мірошник,

викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи,

                   балетмейстер дитячого зразкового ансамблю          бального танцю «Шанс»

 

 

department_admin