ЯСКРАВА ПЕРЕМОГА НІЖИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ШКОЛИ В «ЛАВИНІ ТАЛАНТІВ»

З 25 грудня по 31 грудня 2018 тривав Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина талантів» /м. Київ/. Фестиваль організований благодійним фондом «Наш Слід» за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Учні 6-го класу Ніжинської дитячої хореографічної школи БОРИШКЕВИЧ КАТЕРИНА та МОСКАЛЕНКО ГЕРМАН  вразили журі фестивалю своїм яскравим і професійним виступом.Зауважимо, що нашим конкурсантам лише по дванадцять років. Проте Катерина та Герман одержали переконливу перемогу і посіли перші  місця у двох конкурсних етапах фестивалю.

Так, на першому етапі фестивалю конкурсанти здобули абсолютне ПЕРШЕ МІСЦЕ за інструментально-хореографічну композицію «Юнак і троянда» серед 185 конкурсантів.Журі вразила ідея представленого номеру.Було відмічено професійність юного музиканта Германа Москаленка, його легкість і віртуозність у виконанні твору на роялі. Природна музичність та завзяття дозволили юній танцівниціКатерині Боришкевич віддатися пристрасті танцю та натхненнодонести до глядача його філософію.

Яскравою кульмінацією конкурсу було відкрите інтернет-голосування серед 17 конкурсантів, що тривало тридцять шість годин. Інструментально-хореографічна композиція «Юнак і троянда» у виконанні учнів нашої школи за рішенням інтернет-глядачів здобула ПЕРШУ ПРЕМІЮ у конкурсі «Приз глядацьких симпатій».

Конкурсанти та їхні батьки вдячні НАСТАВНИКАМ: РЕВЕНЧУК ВАЛЕНТИНІ ВАСИЛІВНІ(кандидат педагогічних наук, доцент, викладач-методист –  Ніжинська дитяча хореографічна школа) та ПРОНІНІЙ ТЕТЯНІ МИКОЛАЇВНІ(викладач вищої категорії – Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької) за постановку номеру та кропітку й методичну роботу над ним. Щирі слова вдячності від батьків конкурсантіввельмишановному директорові Ніжинської дитячої хореографічної школи – ТИМОШЕНКО ГАЛИНІ ЛЬВІВНІ за підтримку та створення прекрасних умов для розвитку талантів учнів.

Особливі слова подяки від конкурсантів Боришкевич Катерини та Москаленка Германа, їхніх батьків та наставників ВСІМ, ХТО ПІДТРИМАВ виступ у ІІ інтернет-етапі конкурсу. Катерина та Герман з гордістю підкреслюють, що це НАША СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА, і вона стала можлива лише завдяки спільній підтримці  батьків, наставників, друзів та тих, кому не байдуже почуття прекрасного.

З вдячністю,

сім’ї Боришкевичів та Москаленків

40 (2)

юна троянда (1) (2)

кубки (3)

department_admin