Літературно-музичний вечір «Маю честь»

       В просторій залі  територіального центру  відбувся літературно-музичний вечір «Маю честь»,  який зібрав шанувальників творчості Василя Констянтиновича  Швеця.  Ініціатором та організатором заходу стала талановитий режисер, акторка, викладачка – Ганна Абрамівна Кашковська.

  Студенти Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької та учні театрального відділення при коледжі познайомили присутніх з поезіями Василя Швеця. Пісні у виконанні фольклорного гурту «Осоння» додали яскравості заходу.

   Доповненням до цієї зустрічі стала книжкова виставка «Співець людських сердець», підготовлена фахівцями бібліотеки-філії №2.  На виставці були представлені поетичні збірки Василя Швеця та матеріали  дослідницької роботи історико-краєзнавчого гуртка «Пошук», керівником якого він був довгий час.

Завідуюча бібліотекою-філією №2 Ніна Іванівна Івасенко познайомила  присутніх з книгами, які знаходились на виставці.

     На завершення вечору було зроблено загальне фото на згадку про чудовий захід, а бібліотеці Василь Костянтинович  подарував свою збірку «Поетичний зошит» з автографом.

    Книга займе гідне місце в фонді бібліотеки та обов’язково знайде своїх вдячних читачів, бо вірші поета душевні й щирі, а проблеми, які автор порушує у своїй поезії близькі кожній людині.

Бібліотекар бібліотеки-філії №2

 Гавриленко О.В.

51191931_403749150381113_509459764996997120_o

department_admin