Виставка репринтних поштових листівок початку 20-го століття «Таке казкове свинство!»

  Людям завжди хотілося зазирнути у майбутнє. Хотілося узнати, що чекає їх завтра, найближчим часом, надалі… Як запобігти негараздам і заручится підтримкою вищих сил? Отож з’явилися у житті людей численні прикмети, повір’я та таке інше. А ще з’явилися різноманітні гороскопи: зоряні, ведичні, зодіакальні, квіткові, гороскопи друідів…

За популярним нині східним гороскопом 5 лютого 2019 вступає у свої права рік Жовтої Земляної Свині і наступному знаку він поступиться лише у 2020 році 24 січня.

За словами астрологів основними рисами символу року вважаються прагматизм, вміння радіти життю і безтурботність. Так що можна сміливо припустити, що нас чекає динамічний, активний, наповнений яскравими подіями рік. Доведеться багато працювати, але праця буде плідною і ефективною, вдасться багато чого досягти. На людей, які не бояться змін, чекатимуть цікаві події. Свиня буде прихильна до тих, хто проявляє напористість та енергію.

Свиня – тварина неконфліктна, якщо її не дратувати. Отже, є надія, що рік пройде без сварок і розривів. Навпаки, є великий шанс зустріти старих друзів, яких давно не бачили, і відновити ділові відносини з партнерами, з якими колись розійшлися. У рік Свині можна очікувати на відновлення старих союзів та укладення нових.

На думку астрологів, здобути прихільність господині року допоможуть оригінальні подарунки, які можна зробити своїми руками. Тож для відвідувачів відділу «Поштова станція», як подарунок, ми віднайшли, роздрукували та зробили виставку репринтних поштових листівок різних країн початку 20-го століття із зображеннями милих свинок.  Бажаємо всім миру, щастя, добробуту та гарного настрою на весь рік Свині!

Л.Руденко, зав. відділу «Поштова станція»

НКМ ім. І. Спаського

79552104_4634571_45726072_193_001

Чешская_новогодняя_открытка,_Австро-Венгерская_империя,_1915_год

af26e28a080e2049c3b5784140984051

department_admin