НІЖИНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ НА ЮВІЛЕЙНІЙ 25-ІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ» (М. КИЇВ)

27 березня 2019 року розпочалася робота ювілейної 25-ої туристичної  виставки UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» (м. Київ).  Виставка проводиться двічі на рік і є одним з найбільших туристичних форумів України.

Cвої стенди відвідувачам презентують туристичні агенції, туроператори, перевізники та авіалінії, готельні комплекси та ІT- компанії, що обслуговують туристичний бізнес. На виставці свій туристичний потенціал представляє більшість областей України.

В UITT’2019 прийняли участь 24 країни, серед яких компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

В національній експозиції 2019 року взяло участь 36 міст і регіонів туристичної України, серед яких було і місто Ніжин, як складова загального павільйону «Чернігівщина туристична».

Цього року вже традиційно у даному заході місто Ніжин презентує свій туристичний та культурний потенціал. У заході беруть участь представники  управління культури і туризму Ніжинської міської ради та співробітники Ніжинського краєзнавчого  музею імені Івана Спаського. Відвідувачі виставки матимуть змогу познайомитися з інформацією щодо культури, історії, архітектури та музейної справи перлини лівобережної України.

Виставка триватиме до 29 березня. Усі бажаючи можуть її відвідати та підтримати делегацію рідного міста.

За інформацією управління

 культури і туризму

лого_виставки

IMG-8dc26baf5b79175d6bcac24a62a6bcea-V

IMG-aa91974e49f4c2372d68aa6c268b1386-V

department_admin