«Ми різні і в цьому наше багатство. Ми разом і в цьому наша сила!»

Під такою назвою 21 травня 2019 року у місті Чернігові відбувся урочистий захід,  приурочений до Всесвітнього дня культурного різноманіття та з нагоди ювілеїв п’яти  національно-культурних товариств Чернігівської області. На це дійство були запрошені представники культурно-просвітницької спілки громадян польського походження «Астер», яка нещодавно відзначила 20 років з дня заснування.

Гостей свята привітала заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, яка вручила почесні відзнаки та цінні подарунки.

Глядачам була представлена яскрава концертна програма, в якій взяли участь творчі колективи національно-культурних товариств Чернігівщини. Учасники ансамблю польської пісні «Гвяздечка» Ніжинської загальноосвітньої школи № 2 та студент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Сергій Юскевич виконали вокальні твори як на польській так і українській мові. Справжнім святковим подарунком стали виступи заслужених артистів України Олега Подольського та Василя Жадана.

Активні члени спілки «Астер» Люцина Ейма, Олена Єкименко, Яніна Якубів, Сергій Юскевич отримали Почесні грамоти Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

 Керiвники_кул_турно-просвiтниц_ких_спiлок_-_ювiлярiв_Чернiгiвщини

Почеснi_грамоти

department_admin