“Краса це вічність, що триває лише мить”

            22 червня у приміщенні Ніжинської центральної міської бібліотеки відбувся захід «Краса це вічність, що триває лише мить» у рамках проекту «Мандрівний поетичний бібліопростір А+» – за участю чернігівських та ніжинських поетів. Організатор – Чернігівська обласна універсальна бібліотека імені В.Г. Короленка, реалізується проект за підтримки Українського культурного фонду.
Пропустити таку подію!? Це знову таки не про нас. Ми разом з вихованцями театральної студії  Ніжинського будинку дітей та юнацтва поринули у світ прекрасної поезії.
Захід проходив у незвичайній формі: знайомство, літературні ігри, виступи поетів, презентація нових книг, анкетування, перегляд відео-кліпу із творчим завданням і читання улюблених віршів. А ще – вільне спілкування з майстрами поетичного слова.          Цікаво, корисно, повчально – ТАК! А ще, я відкрила для себе нових поетів, вірші яких – “чіпляють за живе” й не лише мене, а і моїх театралів. Символом літературних читань став годинник, як символ плинності часу. Адже дійсно, краса хоч і вічна, але триває лише мить. Тому нам потрібно насолоджуватися красою саме цієї миті.

      Доречі, вже народилася ідея роботи  над п’єсою, яку написала поетеса із Чернігова і хоче побачити її на сцені у нашому виконанні, але всі таємниці поки не розкриватиму…

                                                                 Ірина Наконечна,

                                                         керівник театральної студії НБДЮ

Учасники_поетичних_читан_

вiтал_не_слово_вiд_директора_Чернiгiвс_коi_ОУНБ_Iнни_Алiференко

department_admin