Привіт із сонячної Греції від учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи !

         Навчальний рік уже давно закінчився, але творчий колектив Ніжинської дитячої хореографічної школи, який працює під керівництвом заслуженого працівника культури України  Г.Л.Тимошенко, вирушив до сонячної Греції підкорювати Мистецький Олімп.

У період з 23 по 29 червня творчі колективи школи, а саме: Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» (керівник І.Мірошник), Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія» (керівник А.Ганага), ансамбль сучасного танцю «Astrum» (керівник О.Добриня), шумовий оркестр «Світанок» (керівники: М.Шматок та М.Пампура), –  гідно представили мистецький Ніжин на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірки Греції».

Конкурс був організований з метою пропагування хореографічного і музичного мистецтва. Мальовнича природа, дружня атмосфера, високопрофесійне зіркове журі – все це сприяло досягненню високих результатів.

З шести  представлених на конкурс номерів  Лауреатом І  премії                      в номінації «Хореографія» став   Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»: І місце в номінації «Класичний танець» (хореографічна композиція «Симфонія моря»); І місце в номінації «Народно-стилізований танець» (Ірландський танець «Спіймати мрію»); І місце в  номінації «Хореографічне мистецтво» – солістка ансамблю Пришепа Олександра («Варіація Есмеральди»  із балету «Есмеральда»).

Лауреатом І  премії  в номінації «Оригінальний жанр» став шумовий оркестр «Світанок» з номером  «На гостини до родини».

Лауреатами ІІ  премії в номінації «Хореографія» стали: Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» (хореографічна композиція «Бешкетники», молодша група) та ансамбль сучасного танцю «Astrum» (композиція «Сон Петрика П’яточкіна», молодша група).

Під час перебування у сонячній Греції насиченою була не лише конкурсна програма, але і вдало організована програма для дітей. З метою налагодження творчих та дружніх зв’язків між учасниками мистецького заходу була створена тепла дружня атмосфера командою професійних аніматорів.                   Юні ніжинські таланти брали активну участь у всіх  заходах і  в багатьох з них перемагали. Так, у конкурсі «Міні міс» брала участь Вероніка Обідейко – учасниця ансамблю «Astrum» – та здобула титул «Міс артистичність» за креативний підхід в підготовці до конкурсних завдань.

Учасники поїздки (а це 45 талановитих юних ніжинців) отримали море вражень та позитивних емоцій,  безліч неймовірних фото та відео на згадку про фестиваль і подорож, а головне – здобули безцінний конкурсно-фестивальний досвід та нові мистецькі перемоги.

Щира вдячність  дирекції Ніжинської дитячої хореографічної школи, викладачам та  батькам за розуміння та підтримку дітей.

Творчі колективи  Ніжинської дитячої хореографічної школи в черговий раз  довели, що вони є великою родиною, яку об’єднало нестримне  бажання танцювати та музикувати з душею та для душі.

Ю.М.Камінська,

викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи

20190626_085541

IMG-2a18ae192b4f5a35dc85204ac46a0a30-V

IMG-e6f98a7c30182f9fc800c3b17fe1b15a-V

department_admin