НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

Адреса закладу: 16600, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Батюка, 16

Телефон: 2-54-87

E-mail: nizhin-mbk@ukr.net

 

Ніжинський міський Будинок культури є комунальною клубною установою, універсально-комплексного профілю, що належить до установ клубного типу системи Міністерства культури і туризму України і безпосередньо підпорядкований  управлінню культури і туризму Ніжинської міської ради Чернігівської області.                     Будинок культури загальнодоступний для всіх громадян. Користування ним безкоштовне, але надаються окремі види платних послуг в установленому порядку.

Метою Будинку культури є створення умов для самодіяльної творчості, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення.

                          ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ:

Розвиток самодіяльної народної творчості в усій багатоманітності її видів та жанрів, розкриття творчих здібностей та обдарувань людей;

Збереження, відродження та розвиток української культури, а також культури інших національних груп, що проживають на території України, зміцнення національних зв’язків в сфері художньої самодіяльності та культурно-масової роботи.

Підтримка соціально значимих ініціатив, любительських об’єднань та клубів за громадсько-політичними, науково-технічними, екологічними, художньо-естетичними та іншими інтересами;

Сприяння масовій самоосвіті в галузі літератури і мистецтва, історії вітчизняної та світової культури, суспільних та природознавчих наук, культуру побуту, тощо;

Створення необхідних умов для нерегламентованого спілкування, відпочинку та розваг;

Надання методичної допомоги любительським колективам та об’єднанням, гурткам і клубам, що її потребують, а також культактиву трудових і навчальних колективів, громадським формуванням за місцем проживання та окремим громадянам з питань організації культурно-просвітницької роботи, художньої самодіяльності та дозвілля.

Директор Ніжинського міського Будинку

культури

Драчук Олег Юрійович

image

 

Литвинець Ірина Петрівна

художній керівник

Художній керівник Литвинець І. П.

 

                            ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

 

Н А Р О Д Н И Й    А М А Т О Р С Ь К И Й   Т Е А Т Р

        Театр Ніжинського міського Будинку культури являється одним з найстаріших колективів області. Він був створений у 1954 році. Отримав звання “народний”  в 1964 р. Майже 60 постановок здійснено акторами-аматорами всіх поколінь за ці роки. Серед них: М.Гоголь “Одруження”, А.Сафронов “Спадщина”, Ю.Яновський “Дума про Британку”, І.Котляревський “Наталка-Полтавка”, М.Шуст “Подвиг у пітьмі”, О.Штейн “Співочі піски”, О.Корнійчук “Загибель ескадри”, Н.Семенова “Печка на колесе”, М.Варфоломєєв “Святой и грешный”, І.Нечуй-Левицький “Кайдашева сім’я”, Т.Шевченко “Назар Стодоля”, Ф.Соллогуб “Беда от нежного сердца”, М.Кропивницький “По ревізії”, І.Карпенко-Карий “Мартин Боруля” , Ж.-Б. Мольєр “Несправжній хворий”, В. Винниченко “Закон” та інші.

Участь у фестивалях, конкурсах, виступи перед глядачами міста, району, області, по всій Україні.

В 1990 році театр брав участь у Всеукраїнському конкурсі народних аматорських театрів у місті Сімферополі. За постановку вистави по п’єсі М.Варфоломєєва “Святой и грешный” колектив отримав 2 місце.

В 1992 році на театральному фестивалі в м. Києві колектив отримав 2 місце за виставу по п’єсі Т. Шевченка “Назар Стодоля”. Актори М. Дяченко та С. Ігнатова отримують грамоти за кращі акторські роботи.

І зараз колектив живе і плідно працює. Жодне міське свято не проходить без участі акторів театру:  це – уривки з вистав, театралізовані прологи і дійства, масові свята та шоу-програми.

Серед них: театралізовані шоу-програми  “Театр – живе!”, “Жінка – це велика сила”, “Сни новорічної ночі”, “Гоголь посміхається”, “Кохання душу окриляє”, “Ніжинські свати” та ін.

Постановки вистав, театралізованих дійств, шоу-програм здійснюються згідно репертуарного плану колективу.

Учасники народного аматорського театру – це люди різних професій: службовці, вчителі, студенти, робітники, пенсіонери. Але всіх їх об’єднує любов до театрального мистецтва. Вони мають змогу виступати як актори в виставах, так і з сольними номерами в концертних програмах, розкриваючи свій талант і несучи глядачам радість спілкування з неповторним мистецтвом на ім’я Театр.

Була здійснена постановка театралізованої шоу-програми “Сміємось, отже не здаємось”, в яку ввійшли уривки з вистав О. Коломійця “Пора жовтого листя”, М. Старицького “За двома зайцями”, І. Карпенка-Карого “Мартин Боруля”, Г. Квітка – Основ’яненко “Шельменко – денщик”. Вистави були благодійні. Зібрані кошти пішли на підтримку бійців у зоні АТО.

Зараз театр працює над п’єсою А. Макайонка “Трибунал”.

Режисер театру Войтенко Тетяна Іванівна.

Театр 5-е фото Театр 3-є фото

Театр 6-е фото

Н А Р О Д Н И Й     А М А Т О Р С Ь К И Й

Х О Р

В Е Т Е РА Н І В     В І Й Н И     Т А    П Р А Ц І

      При міському Будинку культури працює аматорський народний хор ветеранів  війни та праці. Хор – змішаний, з народною манерою виконання.

Учасники хору ведуть значну шефську роботу з учнями шкіл міста. Проводяться вечори-зустрічі з окремими учасниками хорового колективу, бесіди-концерти.

Хоровий колективу ветеранів є постійним учасником культурно-мистецьких заходів до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, до Дня визволення міста. Під час проведення традиційного Ніжинського Покровського ярмарку, колектив постійно виступає на сценічних майданчиках з піснями, гумором, сольними номерами. У звітному році були виступи на центральній площі міста  та на майдані біля Будинку культури.

В 2015 році колективу виповниться 30-ть років . До цієї знаменної дати хор готує нову концертну програму, щоб вже вкотре подарувати ніжинцям незабутні і приємні хвилини спілкування з мистецтвом хорового співу.

Ветерани хору не залишилися осторонь благодійної справи по збору коштів на підтримку армії.

Колектив є активним учасником в проведенні міських заходів, а також виступає з концертними програмами перед жителями сіл району та області.

Вже стали традиційними виступи колективу перед працівниками УТОСу, в центрі “Милосердя”, концертні виступи і спілкування з учнями загальноосвітніх шкіл міста, участь у проведені масових гулянь для ветеранів у рамках проведення свят до Дня захисника України, Дня Перемоги, Дня міста, Дня партизанської слави та багато інших заходів.

Хоровий репертуар колективу постійно поповнюється новими піснями. Це і пісні місцевих авторів, і твори, які вже стали класикою хорового співу.

Керує хором Литвинець Ірина Петрівна.

Концертмейстер: Анатолій Поташов

01 ХОР ВЕТЕРАНОВ Первое фото 201 ХОР ВЕТЕРАНОВ Первое фото 4

 

 

 

 

 

 

Н А Р О Д Н И Й      А М А Т О Р С Ь К И Й

Е С Т  Р А Д Н И Й     О Р К Е С Т Р 

         Народний естрадний оркестр Ніжинського міського Будинку культури  був створений у 1960 році. Отримав звання “народний”  в 1968 р.

Участь у фестивалях, конкурсах, виступи перед глядачами міста, району, області, по всій Україні – все це є творчими здобутками колективу з піввіковою історією.

Багато видатних музикантів і композиторів нашого міста були учасниками народного аматорського оркестру міського Будинку культури.

І зараз колектив живе і плідно працює. Жодне міське свято не проходить без участі музикантів.

Оркестр провів благодійний концерт на підтримку воїнів АТО. Був учасником зустрічей і проводів бійців з Ніжина та Ніжинського району

Учасники народного аматорського естрадного оркестру – це люди різних професій: службовці, вчителі, студенти, робітники, пенсіонери. Але всіх їх об’єднує любов до музики. Вони мають змогу виступати як учасники оркестру, так і з сольними номерами в концертних програмах, розкриваючи свій талант і несучи глядачам радість спілкування з неповторним мистецтвом.

Оркестр є дипломантом обласних конкурсів та Міжнародного фестивалю-конкурсу “Поліське коло” м. Чернігів.

Керують оркестром – Карпенко Віталій Васильович та Кавунник Леонід Васильович.

Естрадний оркестр


  ‘‘ПОЛІСЬКА ВЕСЕЛКА’’

        20 квітня 1954 року при міському Будинку культури був створений танцювальний гурток. Колектив стає активним учасником багатьох фестивалів та конкурсів, на яких виборює призові місця.

В травні 1970 року ансамблю присвоєне звання “народний самодіяльний”. Колектив неодноразово ставав лауреатом республіканських, обласних конкурсів, оглядів, фестивалів.

Найкращі постановки за 61 рік існування колективу:

хореографічна композиція  “Дружба народів”, “Ніжинські огірочки”, хореографічна композиція “Подвиг у пітьмі”, присвячена Герою Радянського Союзу Якову Петровичу Батюку – керівнику Ніжинського підпілля, “Російський перепляс”, молдавський “Жайворонок”, угорський “Чардаш”. “Виліт в космос”, закарпатський “Чародійка”, композиція за мотивами творчості Т.Г.Шевченка “Тополя”, циганський “Ревнощі”, російський жартівливий “Валенки”, хореографічні композиції “Калиновий гай”, “Зимові розваги”, “Партизанські дні”, “Этих дней не смолкнет слава”, “Ніжинські огірочки”, “Время, вперед”, “В сім’ї єдиній”, “У нас в селі весілля”, “Полум’яні роки”, “Ай, да дівчата”, “Во  имя жизни”, українських хоровод “Рукодільниці”,  композиція “Никогда не бывать смертям”, “Вернулся я на родину”, “Привітальний”, буковинський танець “Світанок на пасовищі”, “Пісня джури”, “На вулиці скрипка грає”, “Володимирська кадриль” та багато інших.

Колектив виступає:

в телеконкурсах “Сонячні кларнети”, на сцені палацу “Україна”, на сценічних площадках міста, району та області.

1995 рік – с. Березна  Менського району на ювілеї Г. Вірьовки,

1998 рік – участь в обласному конкурсі сюжетного танцю в м. Носівка,

2002 рік –  участь у першому турі конкурсу ім. П. Вірського в м. Бахмач,

2003 рік – постановка танців на степах. Участь в Міжнародному фестивалі степу в м. Москві, зайняте 3 місце та звання лауреатів, виступ та лауреатство на 1 Всеукраїнському конкурсі степу.

2004 рік – участь у Міжнародному фестивалі естрадних виконавців “Понтійська арена” в м. Севастополь. Гран-прі конкурсу.

Виступи в Полтаві, Чернігові, Маріуполі, Хмельниках та Будапешті на протязі останніх років.

В  2013  році колектив став володарем Бронзового диплому Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва “Квітневі викрутаси” у номінації “Народна хореографія”.

12 квітня 2014 р. Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Квітневі викрутаси” м. Ніжин, (Бронзовий диплом)

16 вересня 2014 р. 15 фестиваль інтернаціональної музики і фольклорного танцю в Греції. м. Неос – Марморос. (1 місце)

Керівник – Фінь Леся Михайлівна.

Керівник Фінь Леся Михайлівна Поліська веселка

 

 

                   НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ АНСАМБЛЬ

“ЧЕРВОНА    КАЛИНА”

          Народний аматорський фольклорний ансамбль “Червона калина” – добре знаний як в місті Ніжині, так і в Україні і за її межами. Колектив об’єднав людей, різних професій і уподо­бань, які люблять рідну пісню,  українські  звичаїв та обряди. Ансамбль “Червона калина” являється лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Географія виступів колективу простягається від Туркменістану до Білорусі, Росії і, звичайно, рідної України.

Репертуар колективу самобутній, з використанням місцевого фольклору, пісень записаних на Ніжинщині, Чернігівщині.

Колектив підтримує тісний зв’язок з багатьма українськими поетами-піснярами та композиторами.

Фольклорний ансамбль проводить благодійні концерти на підтримку воїнів АТО.

Ансамбль “Червона калина” є постійним учасником телевізійної програма 1 Національного “Фольк-мюзік”.

Керує фольклорним ансамблем “Червона калина” Пузирьова Раїса Миколаївна, заслужений працівник культури України.

Концертмейстер Бобков Олександр Володимирович.

Чернвона калина 2 Чернвона калина

                                     

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ

ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ

ФОЛЬКЛОРНИЙ  ГУРТ

“НІЖИНСЬКА КОЗАЧКА”

     В лютому 2002 року, в рамках виконання Національної програми відродження та розвитку українського козацтва, був створений цей неповторний колектив.

Молоді, красиві, співучі учасники колективу завжди бажані гості на концертах, святах, театралізованих дійствах, які проходять в місті та за його межами.

Керівники колективу, вже 10 років поспіль,  проводять молодіжний фестиваль української та сучасної естрадної пісні “ТВОЇ БАРВИ, ДЕСНЯНСЬКИЙ КРАЮ”.

Колектив є постійним учасником всіх творчих заходів міста.

Керують колективом Синиця Ольга Миколаївна та Синиця Іван Іванович.

В 2009 році І.Синиця отримав почесне звання “Заслужений працівник культури України”, а О.Синиця нагороджена “Орденом княгині Ольги”.

Ніжинська козачка 1 Ніжинська козачка

 

                           ДИТЯЧИЙ ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ

   “ВІКТОРІЯ”

        При Ніжинському міському Будинку культури плідно працює дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія”. Колектив було створено у 1997 році. Його учасниками є діти віком від 3 до 18 років.

Основу репертуару складають народні танці різних регіонів України, а також зразки танцювальної культури Польщі, Росії, Молдови, Іспанії, Італії, Сходу та інші. Репертуар розширюють твори класичної та сучасної хореографії. Юні танцюристи органічно поєднують первісні чари народної хореографії з новизною танцювальних стилів.

У колективі розвивається бальна хореографія, східний танець, стилі сучасного хореографічного мистецтва.

В ансамблі сформувалась молодіжна група. В неї входять учасники віком від 18 рокові і старше.

Колектив швидко знайшов своїх шанувальників. Його вихованці – постійні учасники мистецьких заходів міста й області, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, з яких повертаються призерами, переможцями, що підтверджують дипломи:

2002 р. – Міжнародний фестиваль “ПОЛІСЬКЕ ЛІТО З ФОЛЬКЛОРОМ” (м. Луцьк, Україна),

2003 р. –  Лауреат 2 ступеню 3 Відкритого регіонального конкурсу сучасного естрадно-спортивного танцю “ЗОЛОТО ОСЕНІ” (м. Луганськ, Україна),

2004 р.  – Лауреат 3 ступеню 4 Всеукраїнського конкурсу класичного, бального та сучасного танцю “СУЗІР’Я МРІЙ” ( м. Дніпропетровськ, Україна),

2004 р. – Участь у творчому звіті аматорських колективів Чернігівщини “КВІТЧАЙМО ТАЛАНТАМИ ЧЕРНІГІВЩИНУ РІДНУ” ( м. Чернігів),

2005 р. – Лауреат 1 премії 3 Міжнародного конкурсу дитячого та молодіжного мистецтва “ЗОЛОТЕ РУНО” ( м. Геленджик, Росія),

2005 р. –  Лауреат 1 ступеню 1 Всеукраїнського конкурсу дитячого та юнацького мистецтва “ПІСЕННІ МЕДОБОРИ” ( м. Гусятин, Україна),

2005 р. – Лауреат 3 премії 6 Всеукраїнського конкурсу сучасної української естрадної пісні і танцю “ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ” ( м. Киів),

2005 р. – дитячому ансамблю танцю “Вікторія” присвоєно почесне звання “Дитячий зразковий аматорський колектив”,

2006 р. – Лауреат 2 ступеню Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу “ДНІПРОДАНС” ( м. Дніпропетровськ, Україна),

2007 р. – учасник Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур “ПОЛІСЬКЕ КОЛО” ( м. Чернігів),

2007 р. – учасник Міжнародного проекту “РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ”, Свято польської та української культур ( м. Свідниця, Польща),

2007 р. – володар супер-призу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості “ВЕСНОГРАЙ” ( м. Дніпропетровськ, Україна),

2008 р. – володар гран-прі обласного конкурсу хореографії “НАДІЯ” в номінації “Класичний танець”  (соло) Юлія Лисенко ( м. Чернігів),

2008 р. – лауреат чемпіонату України з естрадного танцю “ПРЕМ’ЄР-ЛІГА” (соло) О.Боришкевич (м. Рівне),

2009 р. – лауреат 1 ступеню Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва “БІЛИЙ ЛЕЛЕКА” в номінації “Класичний танець” (соло), Ю.Лисенко,

2009 р. – лауреат 2 ступеню цього ж конкурсу в номінації “Класичний танець”, лауреат 3 ступеню в номінації “Народний танець”,

2009 р. – лауреат Міжнародного фестивалю національних культури “ХОРА МАРЕ” ( м. Рєзіна, Молдова),

2010 р. – лауреат 1 ступеню Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва “БІЛИЙ ЛЕЛЕКА” в номінації “класичний танець”, лауреат 1 ступеню в номінації “Соло” (О.Боришкевич), лауреат 2 ступеню в номінації “народний танець” цього ж конкурсу ( м. Дніпропетровськ),

2010 р.  – 1 місце у Міжнародному конкурсі дитячої творчості “РАДІСТЬ” в рамках 3 Міжнародного фестивалю слов’янських культур, лауреат фестивалю “НАЛИВНОЕ ЯБЛОКО”, в рамках цього ж заходу, лауреат Міжнародного фестивалю слов’янських культур “СЛОВ’ЯНСЬК – 2010” ( м. Слов’янськ – на – Кубані, Краснодарський край, Росія),

2010 р. – дипломант 2 ступеню в номінації “Соло” (О.Боришкевич) загально артеківського фестивалю-конкурсу дитячої творчості “МИР ДЕТСКОЙ МЕЧТЫ” – 2010 (Артек).

2011 р. –  лауреат 1 ступеню Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва “БІЛИЙ ЛЕЛЕКА” ( м. Дніпропетровськ),

2011 р.  лауреат Міжнародного фестивалю слов’янських культур “СЛОВ’ЯНСЬК – 2011” ( м. Слов’янськ – на – Кубані, Краснодарський край, Росія).

2012 р. – Міжнародний фестиваль народного танцю “Гансел” в м. Стамбул,                Туреччина.

– Міжнародний фольклорний фестиваль танцю м. Ханіоті – 2012, Греція.

– Міжнародний фестиваль народного танцю “OHRID WAVES 2012”. Охрід, м.  Струге      (Македонія) .

– Міжнародний фестиваль “ГАСПАЖАНСЬКИЙ САБОР”. м. Лепосавіч, Косово, Сербія.

– 23 березня 2014 р. 4 телевізійний конкурс “ТВ-старт”. м. Київ   (1 місце)

– 6 квітня 2014 року  м. Українка Київської області  П Всеукраїнський  фестиваль  конкурс “Сяйво Українки”, (П’ять 1 місць, три 2 місць)

– 8 червня 2014 р. Міжнародний конкурс дитячої творчості “Славніца”. м. Київ, (Гран – прі)

– 18 жовтня 2014 р. Всеукраїнський конкурс “Ярмарок талантів”. м. Київ.

(Два 1 місць, три 2 місць та Грамота Міністерства культури України).

Колектив неодноразово було нагороджено грамотами й подяками міського голови. (2003-2007 роки). Грамотами управління культури і туризму (2004-2009 рр.), обласним управлінням культури ( 2003, 2004, 2007 рр.).

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” творчо співпрацює із спілкою поляків м. Ніжина “Астер”. Керівником цієї організації колектив неодноразово було нагороджено грамотами й подяками (2006-2011 р.)

Танцювальний колектив сповнений нових творчих ідей та цікавих задумів, постійно поновлює свій репертуар і розширює географію участі у конкурсах, фестивалях, творчих зустрічах.

Незмінним керівником ансамблю є педагог з вищою освітою, кваліфікацією магістра, лауреат 2 премії в молодіжно-професійній віковій групі 3 Міжнародного конкурсу дитячого та молодіжного мистецтва “Золоте руно” (м. Геленджик, Росія, 2006 р.) Вишнева Вікторія Миколаївна.

Вікторія 52Вікторія 5

Вікторія 2

Вікторія 1ВИКТОРИЯ-2011

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ АНСАМБЛЬ

“НІЖИНСЬКІ МУЗИКИ”

         Аматорський фольклорний ансамбль “Ніжинські музики” Ніжинського міського Будинку культури почав свою творчу діяльність у 1994 році. Отримав звання “народний”  в 2002 р.

Музиканти-аматори, цього улюбленого всіма ніжинцями колективу, приймають участь у фестивалях, конкурсах, виступають перед глядачами міста, району, області, по всій Україні

Ансамбль “Ніжинські музики”  був створений чудовим музикантом, майстром-самородком народно-інструментального мистецтва, неповторним виконавцем Близнюком Михайлом Миколайовичем. Учасники колективу продовжують творчий розвиток, започаткованої ним справи.

Зараз оновлений колектив плідно працює над розширення фольклорного репертуару та покращенням виконавської майстерності.

Переважна більшість учасників ансамблю – це студентська молодь та вчителі міста, яких об’єднує любов до народної творчості, передусім української пісні та танцю.

Основу репертуару “Ніжинських музик” складають оркестровки та обробки українського музичного фольклору, запропоновані та створені учасниками колективу. Серед них інструментальні супроводи для голосу або вокального ансамблю, гомофонно-гармонічні та поліфонічні аранжування українських, білоруських, російських народних пісень і танців.

Керує колективом Бобков Олександр Володимирович.

 

ДИТЯЧИЙ ЗРАЗКОВИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ

ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ТЕАТР

“КАЛИНОНЬКА”

     

7 липня 2014 р. Міжнародний фольклорний фестиваль “Адріатика – 2014”. Хорватія. (1 місце),

24 серпня 2014 р. Міжнародний фольклорний фестиваль “Поліське коло” м. Чернігів

14 вересня 2014 р. Концерт для воїнів в зоні АТО. Танкова дивізія “Північ”. До Дня танкіста.

16 вересня 2014 р. 15 фестиваль інтернаціональної музики і фольклорного танцю в Греції. м. Неос – Марморос. (1 місце)

 

Заслужений артист України Валерій Кирилюк

                  Рок-гурт «Мрія Життя»

          Рок-гурт почав працювати і експериментувати в серпні 2010 року, але тоді ще не мав конкретної назви і постійного складу учасників. Гурт намагався працювати в різних напрямках для того, щоб знайти і створити той стиль музики, який би був цікавим кожному з учасників і мав перспективу показати себе як в Україні, так і за її межами.     Ближче до весни в 2011 року був створений повний і стійкий склад колективу, що значно розширило і пришвидшило розвиток його творчості.
Офіційно рок-гурт “Мрія Життя” створений в 2011 році. За час свого існування він створив і поєднує в собі багато різних музичних засобів та відтінків.

Найплідніший період гурту почався із жовтня 2013 року. Саме тоді гурт виступив на першому серйозному для себе Міжнародному рок-фестивалі «Слов’янський рок». На ньому гурт не здобув нагород, але хлопці отримали досвід виступів на великій сцені.

“Мрія Життя” — фіналісти таких рок турнірів, як: «Чиста планета 2014»«Рок над морем 2014», переможці турніру «Рок Тріумф 2014», організатори та учасники благодійних концертів.

У лютому 2015 року хлопці відправлялися в міні-тур в підтримку нового альбому «Відчуй». Відвідали такі міста: ЧернівціКоломияТернопіль та Київ. В травні 2015 року відбувся світовий реліз альбому під назвою «Відчуй». Реліз відбувся за підтримки лейблу Metal Scrap Records. Запис альбому проходив на студії DreamLife Studio Records.

Учасники гурту:

 • Андрій Панькевич — поет, вокаліст.
 • Дмитро Хижняк — композитор, гітара.
 • Анатолій Нагорний — композитор, гітара
 • Микола Пивовар — бас-гітара
 • Руслан Чоп — клавіші
 • Сергій Ігнатов — ударні
 • Юлія Капшученко-Шумейко — менеджер
 • Разумова Анастасія — фотограф
 • Катерина Рижова — графічний дизайнер

Дискографія:

 • Уві сні (ЕР 2012)
 • Відчуй (2015)

 Сингли та окремо видані пісні:

 • Мрія Життя 2013
 • Один на один 2014
 • Настал твой час 2014
 • Не здавайся (трек згодом увійшов в альбом «Відчуй») 2014
 • Highway to hell for Putіn (cover AC/DC) 2015

Кліпи:

На даний момент проходить робота над кліпом до пісні «Не смій падати з ніг», яка входить до альбому «Відчуй».

Мрія Життя

 

 

 

 

Шановні ніжинці!

Двері Ніжинського міського Будинку культури завжди радо відкриті для всіх бажаючих!

Приходьте до нас на концерти, вистави, тематичні вечори та інші масові заходи.

Ставайте учасниками народних аматорських та дитячих зразкових колективів і Ваше життя зміниться на краще! 

 Чекаємо на Вас!

Довідки за телефоном: 2-54-87

 IMG_1739

%d1%80%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d1%8c-%d0%bd%d0%b0-2017-%d1%80%d1%96%d0%ba